Obchodní značky

Naše společnost je výhradním obchodním zástupcem pro střední Evropu pro:


Quality on the snow

SKI TRAB je italská rodinná firma se sídlem i výrobou v Bormiu, která produkuje špičkové skialpinistické a běžkařské vybavení úplně pro každého. V modelové řadě naleznete speciální ultralehké modely pro světové šampióny, ale i lyže vhodné pro freeriding a klasický skialpinismus.

Výroba v této malé rodinné firmě se zcela vymyká běžným představám o tovární produkci lyží. V duchu šedesátileté rodinné tradice zde není kladen důraz na množství vyprodukovaných lyží, ale na nejvyšší možnou kvalitu, spolehlivost a životnost.

„Hledali jsme nejefektivnější způsob, jak přežít pád do laviny a následné zasypání sněhem“, řekl  Peter Aschauer, když referoval o základních principech lavinových batohů ABS.

Základem bylo vytvoření optimálního a bezpečného produktu pro každého, kdo se pohybuje ve volném terénu. ABS lavinové batohy jsou výsledkem více jak třiceti let zkušeností, nepřetržitého vývoje a uplatňování praktických zkušeností.

s.LIGHT je první lavinový batoh s ABS® Twinbag System, jehož základní jednotka váží méně než 2 KG a spolehlivě splňuje podmínky vysoké funkčnosti a bezpečnosti.

Už od roku 1980 jsou klobouky Tilley postavené na precizním řemeslném zpracování, kvalitních materiálech a nejnovějších textilních inovacích. Tilley vyvažuje design funkcí a stylem a dává tak klasice moderní směr. Tilley představuje celoživotní investici bohatou na příběhy, které obletěly celý svět.

Navrženo pro život venku.

Klobouky Tilley vás budou doprovázet vašim aktivním životem a dodají vám potřebné pohodlí při vašich dobrodružstvích a vy budete mít jistotu, že se na ně můžete spolehnout, bez ohledu na to, jaké máte zrovna plány.

Durability at its core

Od roku 1975 je Klättermusen průkopníkem ve výrobě rafinovaného skandinávského vybavení do hor.

Technologie a design kombinuje vysokou funkčnost a odolnost materiálů, a to s ohledem na životní prostředí.

Klättermusen inspiruje a motivuje horské nadšence k dalším výzvám za každých povětrnostních podmínek a v nejobtížnějších terénech. Každý výrobek je v reálných podmínkách přísně testován a ztělesňuje závazek společnosti Klättermusen – vytvářet a nabízet to nejlepší a co nejvíce udržitelné vybavení.


CK Himalaya s.r.o.

Outdoor Travel & Logistic Company

V cestovní kanceláři Himalaya se specializujeme na širokou řadu služeb v oblasti horské tématiky. Působíme na českém i zahraničním trhu. Umíme zajistit expediční a horskou logistiku po celém světe. Akce připravujeme individuálně na míru.

#useourexperiences


Banff Mountain Film Festival

Banff Mountain Film Festival je mezinárodní filmová soutěž, kde jsou k vidění ty nejlepší snímky světa spojené s horskou tématikou. Filmový festival je vyvrcholením několika událostí včetně knižního festivalu a fotografické soutěže. Všechny tyto události se dějí vBanff Centre pod patronací jedné z hlavních kanadských kulturních a vzdělávacích institucí Mountain Culture.

Zajímá vás obchodní spolupráce s námi?