Obchodní značky

Naše společnost je výhradním obchodním zástupcem pro střední Evropu pro:

Klättermusen:

Durability at its core

Od roku 1975 je Klättermusen průkopníkem ve výrobě rafinovaného skandinávského vybavení do hor.

Technologie a design kombinuje vysokou funkčnost a odolnost materiálů, a to s ohledem na životní prostředí.

Klättermusen inspiruje a motivuje horské nadšence k dalším výzvám za každých povětrnostních podmínek a v nejobtížnějších terénech. Každý výrobek je v reálných podmínkách přísně testován a ztělesňuje závazek společnosti Klättermusen – vytvářet a nabízet to nejlepší a co nejvíce udržitelné vybavení.

Ski Trab

Quality on the snow

SKI TRAB je italská rodinná firma se sídlem i výrobou v Bormiu, která produkuje špičkové skialpinistické a běžkařské vybavení úplně pro každého. V modelové řadě naleznete speciální ultralehké modely pro světové šampióny, ale i lyže vhodné pro freeriding a klasický skialpinismus.

Výroba v této malé rodinné firmě se zcela vymyká běžným představám o tovární produkci lyží. V duchu šedesátileté rodinné tradice zde není kladen důraz na množství vyprodukovaných lyží, ale na nejvyšší možnou kvalitu, spolehlivost a životnost.

ABS Avalanche System

„Hledali jsme nejefektivnější způsob, jak přežít pád do laviny a následné zasypání sněhem“, řekl  Peter Aschauer, když referoval o základních principech lavinových batohů ABS.

Základem bylo vytvoření optimálního a bezpečného produktu pro každého, kdo se pohybuje ve volném terénu. ABS lavinové batohy jsou výsledkem více jak třiceti let zkušeností, nepřetržitého vývoje a uplatňování praktických zkušeností.

s.LIGHT je první lavinový batoh s ABS® Twinbag System, jehož základní jednotka váží méně než 2 KG a spolehlivě splňuje podmínky vysoké funkčnosti a bezpečnosti.

CK Himalaya s.r.o.

Outdoor Travel & Logistic Company

V cestovní kanceláři Himalaya se specializujeme na širokou řadu služeb v oblasti horské tématiky. Působíme na českém i zahraničním trhu. Umíme zajistit expediční a horskou logistiku po celém světe.

#useourexperiences


Zajímá vás obchodní spolupráce s námi?